درباره ما بیشتر بدانید

بـــرق لـــند، تجربه ای جدید، خیالی آسوده

همانطوری که از نامش پیداست وب سایتی تماما تخصصی در زمینه برق و الکترونیک  در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است، در ابتدا فقط سعی در اطلاع رسانی کافی برای مهندسین و مشتریانی که در این زمینه فعالیت داشتند حرکت میکرد، و در ادامه شروع به تغییر و مدیریت وب سایت داده است و هم اکنون یک فروشگاه مجازی در این بازار میباشد.در ادامه بخوانید

برق لند با توجه به نیاز بازار در این جریان وارد عمل شد و به لطف خداوند توانست سهم خوبی از بازار را در ارتباط با خود قرار دهد.، بیشتر مصرف کنندگان و کسانی که بدنبال اطلاعات دقیق و درست از محصولی بدور از جو سازیهای فروش میگردند میتوانند در این فضا آنچه مورد احتیاج خودشان می باشد را انتخاب و در صورت تمایل خرید کنند.

در حال حاضر بدلیل مخاطبین هر روزه وب سایت برق لند و بازدید روزانه قشر زیادی از مصرف کنندگان ، شرکتها و تولید کنندگان سعی دارند برای بازاریابی و فروش از این وب سایت استفاده کنند، که این خود امری است قابل توجه و نشان دهنده قدرت بازاریابی اینترنتی میباشد. و روزانه به تعداد مخاطبین این مجموعه اضافه میگردد.

برق لند با توجه به نسخه جدید سایت ، قابلیت مقایسه را برای مخاطبین خود قرار داده است تا  بتوانند به راحتی اجناس مختلف را از همه نظر مقایسه کرده و انتخاب صحیح تری با توجه به خواسته های خود داشته باشند.

درباره ما بیشتر بدانید was last modified: مهر 1ام, 1397 by متین قیطانی